ani banner gif

O nás

Firma Modiství Ani* se věnuje výrobě klobouků a bižuterie. Tyto výrobky jsou mým vlastním návrhem a produktem, každý kus je originál. Na trhu funguji už 20 let a kromě pokrývek hlav a šperkových ozdob si v mém obchůdku můžete také nechat opravit vaše oblíbené oděvy.

V případě, že byste si zde na těchto webových stránkách rádi nějaký výrobek vybrali (veškerou mou tvorbu naleznete v galerii), napište mi prosím vzkaz buď do vzkazů v levém sloupci, nebo na můj e-mail, který naleznete v rubrice "jak objendávat".

Výrobek Vám pak buď pošlu dle dodacích podmínek, které naleznete také v rubrice - JAK OBJEDNÁVAT, nebo si jej můžete přijít vyzvednout osobně do mého obchůdku.

U objednávek prosím vždy uvádějte číslo výrobku, nebo u klobouků název nad fotkou, abych věděla, o který produkt se jedná.

V galerii vám představuji tvorbu šperků, které sama ručně vytvářím z přírodních kamenů, ze skleněných, keramických, nebo i plastových korálků. Fotografie zobrazují současnou kolekci mých výrobků. Pokud by však šperk, který si vyberete, už byl rezervovaný, vytvořím pro vás nový. Avšak stejně tak jako nejsou přírodní kameny, které používám, všechny stejné, může se i váš šperk díky ručnímu zpracování od sebe lišit. Podobně to funguje s drátováním - pokaždé vyjde trochu jinak.

K drátování používám kvalitní, silně postříbřený drát bez niklu, který mohou používat i alergici; barevné dráty jsou bižuterní, lakované. Se všemi výrobky je třeba zacházet jako s bižuterií (viz rubrika Jak objednávat), jinak brzy "zešedne".

 

Věřím, že se vám mé výrobky budou líbit.

 

Ani*

 

 Pro ty, kteří chtějí přijít osobně, otevírací doba:

Pondělí Zavírací den
Úterý 8 - 12
Středa Zavírací den
Čtvrtek 13-17
Pátek Zavírací den

 

 Kurzy:

Pondělí -
Úterý  16:30 - 19:30 
Středa  16:30 - 19:30 
Čtvrtek -
Pátek -

 

 


Hledat

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

ani banner gif